+38 099 270-03-99

пн - пт 8:00 - 18:00; сб 9:00 - 14:00

Компанія "ВІРІДІАГРО" займається реалізацією запасних частин. Протягом всього часу працює над тим, щоб відповідати статусу надійного партнера, який забезпечує своїм клієнтам відмінну якість продукції, широкий асортимент товарів і належний сервіс. Наша компанія обслуговує більше 400 господарств.

Ми сформували свій склад завдяки тісній співпраці з такими світовими виробниками як JOHN DEERE, CLAAS, CASE, NEW HOLLAND, DEUTZ FAHR, HORSCH, KVERNELAND, AMAZONE та багатьма іншими, що дозволило нам представити на ринку України асортимент товарів понад півмільйона найменувань і в гарантовано високій якості.

Наша компанія постійно розширює свою регіональну мережу, щоб бути ближче до клієнтів. Співпрацюємо з більшістю транспортних компаній, що дає змогу в найкоротший строк відправляти клієнтам запчастини по всій території Україні, а також маємо налагоджені шляхи експрес доставки з Європи та Сполучених Штатів в термін від трьох до семи днів.

Завдяки професіоналізму наших фахівців і міцним партнерським відносинам, ми довгий час співпрацюємо з багатьма передовими підприємствами і можемо себе позиціонувати як успішну, розвиваючу та надійну компанію.

OUR SKILLS

WEB DESIGN
85%
PHP & JAVASCRIPT
95%
HTML & CSS3
100%
WORDPRESS
95%

OUR EXPERIENCES

FUSCE FRINGILLA PORTTITOR IACULI SED QUAM LIBERO, ADIPISCING SED ERAT ID

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent eu nisi ac mi malesuada vestibulum.

Donec ornare mattis suscipit. Praesent fermentum accumsan vulputate. Sed velit nulla, sagittis non erat id, dictum vestibulum ligula. Maecenas sed enim sem.

OUR EXPERIENCES

  • 1LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
  • 2DONEC FERMENTUM EROS Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing
  • 3PRAESENT ANTE Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing